Sektörün öncü markalarından olan Anıl Yüksel  Boya, 40 yıl önce Mustafa Yüksel öncülüğünde kurularak Yüksel Boya adıyla sektördeki faaliyetlerine başlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana kalite anlayışından ödün vermeden, uzun yıllara dayalı deneyimi ve tecrübesiyle, özgün çözümler üreten Anıl Yüksel Boya, tüm Ege Bölgesi’ne mobilya, otomotiv ve sanayi boyaları alanlarında hizmet vermektedir.

Anıl Yüksel Boya, modern teknolojiyi takip eden , geniş ürün yelpazesi ve tecrübeli personeli ile müşterilerine sunduğu hizmetleri yüksek kalite standartlarında devam ettirerek sektördeki öncü konumunu korumayı hedeflemektedir. Aynı zamanda hizmet verdiği firmaların beklentilerini karşılayacak çalışmalarını da bu yönde sürdürmeyi bir kurum kültürü olarak benimsemiş ve çalışmalarına bu anlayışla devam etmektedir.

Firmamız faaliyet gösterdiği alanı boya sektöründen çok, uzun yıllar sürdürülebilir dostluklara dayalı hizmet sektörü olarak görmektedir. Bu anlamda hizmet verdiği firmaların her sorununa anında çözümler sunan ve tüm üretim süreçlerinde tüketici odaklı düşünen yapısıyla ”müşteri memnuniyeti” inşa etmiştir.

Boya sektöründeki 40 yıllık deneyimini otomotiv grubunda Polikor, mobilya grubunda Genç, sanayi grubunda Anıl Yüksel ve Omesa markalarına yansıtarak Ege Bölgesi’de ki satış ve dağıtımını üstlenen firmamız hizmet verdiği firmaların haklı güvenini kazanmıştır.

MARKALARIMIZ


  • OMESA


  • ANIL YÜKSEL


  • GENÇ


  • POLİKOR